Perşembe, 03.09.2015

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI BAŞLADI


YÖK tarafından Üniversitelerde zorunlu hale getirilecek “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” dersleri kapsamında, Üniversitemiz tarafından düzenlenen "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğiticilerin Eğitimi” konulu Sertifika Programı...(devamı)


Salı, 01.09.2015

TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YENİ AMELİYATHANELERİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI


Bir süre önce tadilat çalışmaları ve taşınma işlemleri tamamlanan, Nizamiye Yerleşkesinde bulunan, Giresun Üniversitesi Ömer Hekim Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi ameliyathanelerinde cerrahi operasyonlar...(devamı)


Pazar, 30.08.2015

ZAFER BAYRAMI KUTLAMA TÖRENİ YAPILDI


30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yıl dönümü kutlama töreni Giresun’da Valilik önünde Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ve Vali tarafından tebriklerin kabulüyle yapıldı. Giresun Valisi Hasan KARAHAN, Garnizon Komutanı Tuğgeneral...(devamı)


Cuma, 28.08.2015

SAYIN REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. AYGÜN ATTAR’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI;


Tarihinin hiçbir döneminde özgürlük ve bağımsızlığından ödün vermeyen Türk Milleti’nin, vatanının işgal edildiği bir dönemde bu güçlere karşı verdiği onurlu mücadeleyi zaferle taçlandırışının 93. yıl dönümünü kutlamanın coşkusu...(devamı)


Cuma, 28.08.2015

TÜRK BÜRO-SEN GİRESUN ŞUBESİNDEN ZİYARET


Türk Büro-Sen Giresun Şube Başkanı Ali KARA ve Yönetim Kurulu üyesi Erol BAYRAK, Sayın Rektörümüze nezaket ziyaretinde bulundular. Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Sayın...(devamı)


Perşembe, 27.08.2015

KARADENİZ GAZETESİNDEN ZİYARET


Karadeniz Gazetesi Genel Müdürlüğüne yeni atanan Deniz TOPLU, Genel Yayın Koordinatörü Asım Kemal GÜNER ve Giresun Temsilcisi Erkan BAŞKIRAN, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR’a nezaket ziyaretinde bulundular. Konuklarını...(devamı)


Perşembe, 27.08.2015

DOĞANKENT YÜKSEKOKULA HAZIR


Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol TEKİN, bugün Sayın Rektörümüze gerçekleştirdiği ziyaretinde, Nisan ayında Üniversitemiz ve Doğankent Belediyesi arasında imzalanan protokolle (28.04.2015), 2015-2016 eğitim öğretim yılında...(devamı)